Доставка та оплата

ВАЖЛИВО !!! Ми за надійну та безпечну доставку Ваших замовлень. А це значить, що всі товари уважно оглядаються, в разі необхідності доупаковуються і тільки після цього передаються кур'єру, або перевізнику. Наш магазин працює з компанією «Нова Пошта», іменованій далі «НП». Якщо Ви бажаєте, щоб Ваше замовлення було відправлено іншим перевізником (Делівері, Ін тайм, або іншим), повідомте про це менеджеру.

Способи та умови доставки світильників.
 

1. Самовивіз з офісу:
Якщо Ви бажаєте забрати замовлення самостійно, Ви можете це зробити за адресою: бульвар, Дружби Народів, 23 -1 поверх з 12.00 до 15.00, попередньо узгодивши дату і орієнтовний час з менеджером.
2. Доставка до відділення НП, по Києву та Україні:
Безкоштовно (за умови повної, 100% передоплати перед відправкою та замовлення більше 1000 грн)
За тарифами НП - при оплаті накладеним платежем.
3. Адресна доставка НП по Києву і Україні:
Безкоштовно (за умови повної 100% передоплати перед відправкоюта замовлення більше 2000 грн)
По тарифам НП - при оплаті накладеним платежем.
4. Кур'єрська адресна доставка по Києву:
Безкоштовно, якщо Ваше замовлення більше ніж 2000 грн. Важливо !!! Перевіряйте товар при доставці в присутності кур'єра, якщо товар не перевірений у присутності кур'єра, претензії на такий товар не приймаються!


Способи оплати світильників.
1. Готівкою, оплата замовлень в офісі (магазині), або при доставці.
2. Безготівковий розрахунок на карту Банку (Приват24) або на розрахунковий рахунок підприємця.
3. Онлайн оплата безпосередньо через сайт


Готівкою при отриманні та огляді замовлення, оплата вноситься на підставі товарного чеку, або рахунку-фактури.
Накладеним платежем, при відправці замовлень Новою Поштою, комісія за повернення коштів сплачується по тарифам НП.
Оплата банківською (кредитною) картою; VISA | MasterCard - оплачується безпосередньо в магазині, через торговий еквайринг, на підставі товарного чеку або рахунку фактури.
Безготівковий розрахунок на картку ПриватБанку через додаток Приват24, касу банку, або термінал. Вноситься на підставі рахунку-фактури. Менеджер інтернет-магазину зобов'язаний відправити Вам рахунок на оплату по електронній пошті. Комісія сплачується покупцем за тарифами банку.
На розрахунковий рахунок підприємця для фізичних та юридичних осіб. Менеджер інтернет-магазину, попросить Вас надати перелік необхідних документів, після чого відправить Вам рахунок.
Онлайн розрахунок банківською карткою в момент оформлення замовлення в інтернет-магазині, через систему електронних платежів, інтернет-еквайринг LiqPAY
Звертаємо Вашу увагу що, яку б форму оплати Ви не обрали, вони всі є абсолютно безпечними та законними. Своє замовлення, ви оплачуєте після того, як його побачили і оглянули. Ви маєте право відмовитися від огляду замовлення, в такому випадку претензії та рекламації інтернет-магазином не приймаються.