Про магазин

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН SVETILNIKOF: В НОГУ З ЧАСОМ!

Як очевидно з назви, інтернет-магазин Svetilnikof займається продажем світильників - високотехнологічних виробів високої якості від найвідоміших і просунутих європейських фірм-виробників.

У нашому магазині кожен клієнт отримує можливість оснастити свій будинок і сад повним комплектом освітлювального обладнання, витративши на його пошуки мінімальну кількість часу.

10 АРГУМЕНТІВ НА КОРИСТЬ МАГАЗИНУ SVETILNIKOF

  1. Надійність. Наша компанія працює тільки з відомими, перевіреними часом виробниками. Бездоганну якість продукції гарантує репутація фірми-виробника і повний набір доданих сертифікатів.
  2. Різноманітність асортименту. Наша колекція світильників включає в себе моделі, орієнтовані на різні групи споживачів. Це стосується як естетичних переваг, так і фінансових можливостей.
  3. Актуальність. Ми стежимо за європейськими трендами і намагаємося не відставати від них. Наші складські запаси безперервно поповнюються новими товарами.
  4. Інформованість. У нашій компанії працюють менеджери, які знають більшість моделей «в обличчя». Потенційні покупці можуть отримати вичерпну інформацію щодо будь-якого світильника з нашого асортименту.
  5. Лояльність. Магазин реалізує програму лояльності, в рамках якої постійно діє система знижок і акцій. Особливу увагу ми приділяємо постійним покупцям, для яких існує особлива система знижок.
  6. Безкоштовна доставка. Ми здійснюємо безкоштовну доставку товару по всій території України.
  7. Технічна підтримка. Наші фахівці проводять установку і монтаж придбаного освітлювального обладнання (в межах Києва).
  8. Зручність розташування. Головний офіс компанії знаходиться в центрі Києва, в шоу-румі встановлені стенди з найбільш яскравими зразками колекцій. При бажанні нас просто знайти і нескладно дістатися з будь-якого району столиці.
  9. Готовність до діалогу. Ми не прагнемо роздобути клієнта будь-якою ціною і зробити з нього заручника хибно зробленого вибору. При необхідності процес повернення купленого товару не створить проблем для покупця.
  10. Доступність. Інтернет-магазин Svetilnikof працює 7 днів на тиждень!