Підбір світильників для низьких стель: ідеальне освітлення для затишного простору

Зміст:

Освітлення відіграє ключову роль у створенні атмосфери у будь-якому приміщенні. Коректно підібрані люстри, бра, торшери та інша світлотехніка можуть виправити вади і недоліки простору, а також підкреслити переваги. Сьогодні ми розглянемо освітлення в кімнаті з низькою стелею, підкажемо, які люстри підходять для низьких стель і розкриємо кілька хитрощів, як за допомогою світла створити візуальне враження більш високого простору.

Як освітлити приміщення з низькою стелею

які люстри підходять для низьких стельПриміщення з низькою стелею потребує особливого підходу до освітлення. Важливо створити рівномірне та достатнє освітлення, яке не створить відчуття ще нижчої стелі. Для цього можна використовувати різні типи світильників. Багато хто може запевняти, що люстри не підходять для таких інтер'єрів. Насправді завдяки великому асортименту моделей на ринку, все ж таки можна вирішити питання, яку люстру вибрати для низької стелі.

Різноманітність стельових люстр при низьких стелях:

 1. Стельові люстри. Монтаж здійснюється безпосередньо до стелі, таким чином світлотехніка не забирає додаткового простору. Такі люстри бувають як класичні, так і сучасні, що підходять під будь-який інтер'єр. Навіть такий варіант, як кришталева люстра у залу з низькою стелею цілком реальний. Важливо лише, щоб підвіси не були громіздкими та довгастими.
 2. LED люстри. Ці сучасні та енергоефективні світильники є чудовим варіантом для приміщень з низькими стелями. Вони забезпечують яскраве та рівномірне освітлення, не займаючи при цьому багато місця. Підійдуть такі люстри на кухню з низькою стелею, у ванну, передпокій і навіть у спальню. Важливо вибрати потрібну модель.

Інші освітлювальні прилади для низьких приміщень

освітлення в кімнаті з низькою стелеюЛюстра – це класика у царині освітлення. Але сучасні дизайн-проекти сьогодні розробляються і без використання люстр. Яким може бути альтернативне освітлення для низьких стель? Ось декілька варіантів:

 1. Точкові світильники. Ідеальний вибір для створення акцентного освітлення у приміщеннях з низькими стелями. Вони дозволяють направити світло у потрібному напрямку, роблячи простір більш функціональним та затишним.
 2. Трекові системи. Це гнучкий та сучасний спосіб освітлення приміщень. Вони дозволяють розподілити світло по всьому приміщенню так, щоб візуально збільшити його розміри та зробити більш комфортним.
 3. Настінні світильники Хороший варіант для подачі додаткового освітлення у приміщеннях із низькими стелями. Вони займають мінімум місця та можуть бути встановлені на різній висоті, що робить їх універсальним рішенням. Найчастіше використовуються як додаткове джерело світла. Але, якщо стоїть завдання, як висвітлити приміщення з низькою стелею, наприклад, невеликий передпокій, то вони можуть стати і основним світлом.

Хитрощі, які допоможуть реалізувати освітлення для низьких стель

 1. Використання спрямованого світла. Замість того, щоб просто освітлювати все приміщення рівномірно, краще використовувати спрямоване освітлення. Точкові світильники або трекові системи дозволяють створити акценти та підсвітити певні ділянки приміщення, що робить його більш просторим та цікавим візуально. Також можна використовувати світло, спрямоване знизу вгору.освітлення для низьких стель
 2. Вибір світильників із невеликим профілем. Вирішуючи завдання, яка люстра підійде для низької стелі, варто віддавати перевагу моделям з невеликим профілем. Такий варіант дасть можливість мінімізувати візуально зайнятий простір і створити відчуття вищої стелі.
 3. Використання світлових відбитків. Установка світильників таким чином, щоб вони відбивали світло від стін або інших поверхонь, може створити в приміщенні яскравіше і рівномірніше освітлення, що допоможе візуально збільшити простір.
 4. Використання вертикального освітлення. Настінні бра або світильники, встановлені вздовж стін, можуть створити ефект вертикального освітлення, що візуально збільшує висоту приміщення і робить його більш просторим.
 5. Вибір світлих відтінків та матеріалів. Світлі кольори стін та стелі, а також світлі відтінки стельових світильників допоможуть відбити світло та створити враження вищого та просторішого приміщення.
 6. Використання дзеркал. Розміщення дзеркал на стінах допоможе відбивати світло та створювати візуальний ефект збільшення простору.

Використовуючи ці хитрощі, можна створити комфортне та привабливе освітлення навіть у приміщеннях з низькими стелями, роблячи їх більш просторими та затишними.

Де замовити світильники для стелі?

Якщо ви шукаєте якісне та стильне освітлення для низьких стель, зверніться до інтернет-магазину Svetilnikof.com.ua. Тут ви знайдете великий вибір різних моделей світильників за доступними цінами з можливістю зручної доставки. Великі та маленькі люстри, стильні лофт або класичні бра, зовнішнє освітлення – представлено в єдиному каталозі.