Лінійні світильники
Специфіка лінійних LED-світильників
Сьогодні майже повністю з побуту користувачів витіснені люмінесцентні газорозрядні лампи денного світла. Їм на зміну прийшли світлодіодні лінійні світильники, ідентичні за структурою корпусу, але без небезпечного ртутного наповнення. Довгастий тип світлотехніки гарно виглядає в інтер'єрі будь-якого приміщення та завдяки високим експлуатаційним якостям може тривалий час радувати працездатністю.
Застосування
Лінійні ЛЕД світильники генерують потужний потік світла природного білого спектра. Він не дратує користувачів навіть при тривалому впливі на органи зору. Актуальність такого обладнання вельми висока:
- канцелярії та офіси;
- лікарні та лабораторії;
- адміністративні та муніципальні будівлі;
- складські та виробничі приміщення;
- торгові та інші комерційні майданчики;
- громадські заклади (вокзали, аеропорти, банки, відділення зв'язку);
- освітні установи (дитячі садочки, школи, коледжі тощо).
Лінійні світлодіодні освітлювальні прилади дають якісне, яскраве та стабільне світло без спотворення кольору, мерехтіння та шумів, властивих раннім люмінесцентним аналогам. Під час роботи діодів сприйняття відтінку палітри не порушується, передача кольору поліпшується. Цю властивість цінують при облаштуванні приміщень житлового сектора (на кухні, у ванній – там, де якість освітлення є першочерговою).
Виробничі, інтер'єрні, офісні світильники лінійні можуть працювати відособлено або групуватися в складні системи, монтуватися в будь-структури стелі, в навісні полки, в меблі. Лампи не нагріваються, не передають тепло основі, тому можуть застосовуватися з різними по делікатності матеріалами (навіть з натяжними стелями).
Від невеликих недоліків до вагомих переваг
Лінійні світлодіодні світильники, як і вся сучасна ЛЕД техніка, залишаються високими за ціною. Специфічний дизайн теж грає не на користь популярності, адже трубчастий світильник складно назвати витвором мистецтва або декоративним шиком. Вартість та простота дизайну – єдині недоліки. Але вони нівелюються безліччю переваг:
- висока продуктивність при мінімальному енергоспоживанні;
- простота експлуатації – лампам не шкодять зміни мікроклімату в приміщенні, вони не сприйнятливі до вібрацій. Їх можна вмикати / вимикати скільки завгодно раз та не перейматися, що джерело світіння перегорить або його колір зблякне, як це буває в газорозрядних лампах;
- екологічна безпека. Джерела світіння, що вичерпали ресурс роботи, можна просто викинути, адже в них немає ртутних випарів;
- тривалий ресурс експлуатації. В пристроях немає тендітних елементів, термін безперервного світіння перевищує 40 тис годин. Про вичерпання ресурсу їх придатності свідчить просте зниження яскравості.
Питання лаконічного дизайну спірне: для одних це недолік, для інших – гідність. Обирають LED світильник лінійний прихильники мінімалізму. В ньому немає ніяких виразних деталей, що відкриває для світлотехніки двері в приміщення будь-якої стилістичної концепції. Вироби лінійного типу можна об'єднувати різними способами:
- просто замінити ними застарілі люмінесцентні модулі;
- створити локальне підсвічування вітрин, стола, полиць;
- декорувати тонкою смужкою, що світиться, меблі, виступ в стіні та ін.
В Україні купити лінійний світлодіодний світильник відомого шведського виробника Markslojd за привабливою ціною можна в нашому інтернет-магазині Svetilnikof.
На жаль, на сторінці немає елементів для відображення. Будь ласка, зайдіть пізніше!