Світильники для магазинів
Світильники для магазинів як фактор підвищення продажів
Будь-яка торгова точка повинна приносити прибуток власнику, а покупцеві – зручність та користь. Дизайну інтер'єру ритейл площі приділяється особлива увага, адже від нього залежить досягнення успіху продажів. Стимулювати їх допоможе комфортна обстановка, що досягається правильно спланованою системою освітлення.
Магазинні світильники – це комплекс світлотехнічних приладів для професійного та декоративного підсвічування
Спеціальне освітлення торгових майданчиків
Товар в магазинах, бутіках та супермаркетах має виглядати привабливо для покупця. Щоб передати насиченість кольорів, підкреслити витонченість форм, виділити яскравим акцентом продукцію, використовують світильники для магазину стельові.
Елементи системи освітлення мають бути не просто ефективними, але й економічно вигідними для власника. Головні вимоги до них:
- довговічність;
- простота конструкції;
- добротність збірки;
- низьке енергоспоживання.
Торгові точки можуть часто переїжджати, тому буде актуальною світлотехніка з простим способом монтажу. При успішному перебігу справ, магазини можуть розширюватися і кількість одиниць в системі освітлення також зростає. Тому світильники для магазинів мають бути універсального дизайну, гармонійно поєднуватися між собою, навіть якщо вони належать до різних колекцій.
Грамотний власник повинен потурбуватися про організацію підсвічування потрібної інтенсивності та яскравості торгового залу та вітрин.
Світлотехніка для приміщень різного призначення
Перш ніж купити магазинні світильники, потрібно врахувати площу простору, що потребує підсвічування та рівень обслуговування точки продажів. Для великих приміщень ключовим аспектом вибору стане економічність приладів, і тут лідерами залишаються світлодіодні модифікації устаткування. А для невеликих стилізованих бутіків, салонів, шоу-румів головне – концепція дизайну. Такі торгові майданчики будуть гармонійно виглядати з встановленими підвісами, торшерами, які привносять атмосферу домашнього затишку, вмиротворюють гостя. Проте елементи інтер'єру не повинні відволікати відвідувача від пропонованого товару.
В приміщеннях різного рівня сервісу використовують кілька джерел, які генерують світло потрібного характеру:
- фонове (загальне) освітлення. Щоб створити більш яскраве освітлені зони, ніж у решті торгової площі (вітрини, прилавки, полиці), знадобляться світильники підвісні в магазин. Їх встановлюють симетрично по периметру обраної ділянки, дякуючи чому світло рівномірно поширюється на весь виставлений товар. Варіюючи кількістю ламп, відстанню між ними можна по-різному представляти торгове обладнання. Для загального освітлення підійдуть енергоефективні діодні світильники для магазину. Вони представлені різними типами пристроїв: точковими даунлайт, трековими та лінійними світильниками;
- акцентні підсвічування. Виділити потрібний об'єкт, привернути увагу до певного товару допоможуть світильники для магазинів зі спрямованим світловим потоком. Він більш яскравий, ніж світіння іншої світлотехніки. Акцентне світло виходить від прожекторів трекових систем;
- маркувальне освітлення. У великих торгівельних павільйонах та залах обов'язково мають бути орієнтири: освітлені прилавки біля стін, підсвічування перешкод, перегородок та архітектурних уступів.
Головним місцем в будь-якому магазині залишається вітрина. Вона має добре висвітлюватися та «смачно» рекламувати товар. Наприклад, світильники для магазину одягу мусять передавати всю насиченість кольору продукції, не перекручувати палітру та не відволікати до того ж своїм виглядом. З цією роллю бездоганно впорається світлотехніка Mistic.